دسته بندی

خیر ، سفارش آنلاین سازوکار خودش را دارد . اما اگر امکان مراجعه حضوری را دارید می توانید کتاب را به صورت تلفنی سفارش دهید و پس از پرداخت به صورت کارت به کارت و تدابیر مورد نظر (اعلام وصول مبلغ کالا) کتاب مورد نظر را تا یک هفته در رزرو خود داشته باشید و در این زمان مراجعه نمایید . در غیر این صورت کتاب مورد نظر به قفسه باز میگرددو مبلغ دریافتی از شما پس از کسر 50 درصد به حساب شما ارجاع داده میشود. سعی ما در این است که در مواقع اضطراری هرگونه  مساعدت را با مشتریان به عمل آوریم . 
تعویض کتاب فقط مربوط به کتابهای کمک آموزشی امکان دارد. و الا  تعویض کتاب بعداز خرید اینترنتی امکان ندارد . امّا از آنجائیکه برخی ازمشتریان، همشهریان محترم هستند می توانند بعد از 24 ساعت کتاب و  فاکتور خرید خود را ارائه داده و کتاب را جایگزین نمایند. تاکید می کنم 24 ساعت به عبارتی فردای روز خرید . 
خرید تلفنی یعنی انتخاب کتاب در وب سایت و خرید به صورت تلفنی . مشتریان محترم می توانند در هر کجای ایران که باشند به طریق تلفنی کتاب خود را سفارش دهند و پس از آن مبلغ کتاب و همچنین هزینه ارسال پستی آنرا به شماره کارت 6694-7450-0610-6221 بانک پارسیان به نام سهیل خاکپور و یا به شماره کارت 3091-1247-6315-5894 بانک رفاه به نام ژیلا ایرانزاده اصل واریز نمایند . هزینه ارسال کتاب بر مبنای قوانین مندرج در سایت مانند سایر خرید های اینترنتی خواهد بود . و طبعاً بخشی از هزینه از طرف کتابفروشی پرداخت خواهد شد.