دسته بندی

آنچه که در حال حاضر در سایت ما قابل دسترس می باشد.

سلام دوستان 

من همیشه آرزو داشتم که در کنار کتابفروشی  دانشجو از موهبت وب سایت هم برخوردار باشم و سرانجام به کمک یک شرکت خوب اینترنتی این کار انجام شد. کارکنان ما این روزها مشغول ثبت و صدور عناوین و تصاویر کتابها در این سایت هستند . کتابهای صادر شده در سایت با موجودی فروشگاه برابر است به این معنی که اگر در سایت کتابی موجود بود قطعا در فروشگاه نیز موجود است . و شما می توانید آنها را سفارش دهید و یا با مراجعه حضوری ابتیاع کنید . لازم به ذکر است که پیش از فروش آنلاین کتابها بایستی مجوز الکترونیکی (جواز کسب اینترنتی) از طرف سازمان مربوطه صادر شود و اینکار مدتی طول می کشد و به محض آماده شدن اطلاع خواهم داد . 

اما در حال حاضر چگونه از سایت بهره برداری کنیم ؟

شما می توانید با تایپ آدرس سایت www.ketabdaneshjoo.irدر منو بار صفحه مربوطه را فراخوان کنید و در دسته بندی های کتاب  جستجو کنید و البته اگر کتابی موجود بود فعلنه تشریف بیاورید کتابسرا و تهیه کنید تا ان مجوز فروش آنلاین صادر شود . 

محصولات کتابسرای دانشجو (نمایندگی های کتاب های کمک درسی و کنکور)

اجازه بدهید صادقانه بگویم مهمترین محصولات فروشگاه کتابسرای دانشجو کتابهایی در حوزه درسی از مقطع پیش دبستانی تا کنکور و ورود به دانشگاه است . شکی نیست که نگرانی از آینده فرزندان شایع ترین اپیدمی در جامعه ماست و والدین سعی می کنند فرزندان را به سوی آموزش عالی سوق دهند بهتر بگویم شاید برای والدین این یک هدف بزرگ محسوب می شود آنها همه آرزوهای خود را در موفقیت فرزندان خود می بینند و فرزندان نیز به این نتیجه رسیده اند که تنها راه آماده شدن برای  هماهنگ شدن با تحولات جهانی آموختن است و بس .

بنابراین کتابسرای دانشجو تمام مساعی خود را در جهت به روز رساندن محصولات آموزشی و هماهنگی با تحولات سریع قرار داده است . بدین ترتیب سعی نموده ایم .تقریبا با تمامی انتشارات کتابهای کمک درسی و کنکور رابطه  تجاری داشته باشیم (به طور کامل) تاکید می کنم به شکل کامل .

در طول این 25 سال فعالیت بسیاری از انتشارات آموزشی طلوع و غروب کرده اند و امروز ما با مهمترین های آنان همکاری داریم و محصولات آنها را با توجه به نیاز فرزندانمان ارائه می نماییم . این انتشارات عبارتند از : 


(انتشارات گاج ) ( انتشارات مبتکران ) (انتشارات خیلی سبز) ( انتشارات الگوی توسعه)( خانه زیست شناسی)(انتشارات قلم چی)( مشاوران آموزش)(انتشارات فار)(انتشارات فاطمی)(انتشارات مزینانی) (نشر دریافت) (انتشارات واله)(انتشارات خط سفید) (انتشارات پویش)(انتشارات اندیشمند)(انتشارات گلبرگ)(انتشارات اسفندیار) (انتشارات ژرف اندیشان)(انتشارات جویای مجد) (انتشارات قاصدک) (انتشارات راه اندیشه) (انتشارات گل واژه) (انتشارات شاکری) (انتشارات فرزانگان) (نوین طلایی) (شباهنگ/شاپرک) و........

طبیعی است که برخی از این انتشارات کتابهایی در همه مقاطع و همه نوع نیاز آموزشی (همه رشته ها ) طبع می کنند . ولی برخی از آنها به شکل تخصصی برای مقاطع خاصی دست به تولید می زنند. به طور تقریبی حدود 4000 عنوان کتاب آموزشی در کتابسرای دانشجو کدینگ شده است . به این مفهوم که مثلا برای مقطع ششم ابتدایی فقط در درس ریاضی 63 عنوان کتاب وجود دارد . به عبارتی برای هر نوع سلیقه ای و هر نوع از متد یادگیری کتاب موجود است. 

در ادامه به  موضوعات و دسته بندی های دیگر کتابها در کتابسرای دانشجو خواهیم و گستردگی و محدودیت آنها را برای شما عزیزان شرح خواهم داد.

اعضای تیم ما