دسته بندی

آشنایی با انتشارات گاج (آموزشی و کنکور)

آشنایی با انتشارات گاج (آموزشی و کنکور)

معرفی انتشارات آموزشی گاج 

وارد بازار کتابهای آموزشی شد. اینکه می گویم بازار بدان معنا نیست که در پشت این قبیل کتابها آدمهای خفن بازاری نشسته اند و سازو کار آموزش این مملکت را در ید اختیار دارند ! خیر
بازار جایی است که ما نیازهای خودمان را به نحو احسن برطرف می سازیم و به شدت وابسته به آن هستیم . مکانی پویا و پر تحرک که دلمان می خواهد با پول کم و یا زیادی که در اختیار داریم وارد بازی خرید و فروش شویم و چانه بزنیم و از آن راضی و خشنود بیرون بیاییم . 
داشتم می گفتم انتشارات گاج هم یکی از آن انتشارات بود که می توانم بگویم کپی قلم چی ولی با جلد سفید !!!!! امّآ از همان روزها با استقبال کنکوری ها مواجه شد و کتابهایش به قول معروف روی هوا می رفت . جالب بود بجه ها راضی بودند آیا همین کافی بود !؟ 

شاید برای بچه های آنروز همان کافی بود ولی با شروع تغییرات در نظام آموزشی و بهتر شدن محتوای کتابها ، انتشارات گاج هم به همان نسبت در کمیت و کیفیت  سنگ تمام گذاشت . همه تلاشش را کرد که بچه ها از هر مقطعی که باشند و در هر مکانی که هستند نیازی به هزینه ها کلاس یا آموزشگاه نداشته باشند. انواع کتابها در کیفیت های مختلف  و حتی در قیمت های مختلف که بتواند همه اقشار مردم ایران را در بر بگیرد و یا در هر سطحی از دانش و معلو مات دانش آموزان ر ا پوشش دهد روانه بازار کرد . نگاه کاملاً استراتژیک به آموزش این شرکت انتشاراتی را  در حال حاضر به وسیعترین انتشارات آموزشی ایران تبدیل کرده است .  و البته محبوبترین ، چرا که اگر دانش آموزی با این کتابها شروع کند و با این کتابها پیش برود دیگر نیازی به هیچ کس و هیچ چیز ندارد. شاید باورتان نشود یک فرد علاقمند که سالها از درس خواندنش گذشته نیز می تواند با این کتابها وارد دانشگاه شود . 

انتشارات گاج با تولید انواع کتابها از جمله  کتابهای میکرو طبقه بندی  _ میکرو طلایی _ سیر تا پیاز _ شاهکار _ کارپوچینو_  خط ویژه _ دور دنیا_ پرسمان و ............ چندین سری دیگر از  مقطع پیش دبستانی  تا کنکور فعالیت میکند. خوشا به حالشان که تلاش آنها در بازار می تواند نیاز های علمی شما را برآورده سازد  به عبارتی موجب توسعه علم و دانش در بین جوانان ما شود. 

هر کسی در هر جایی از این مرزو بوم در جهت آموزش و پرورش فرزندان ما سرمایه گذاری کند مخترم است . انتشارات گاج جای خود را دارد. 

کوتاه سخنی بود از تجربه  من در سالها فروش کتابهای گاج (سهیل خاکپور 25 مرداد1399)