دسته بندی

 • رهبری به سبک شیخ محمد

  مدیریت سایت3 سال قبل

  نوآوری کنید تا نابود نشوید، تغییر کنید وگرنه شما را تغییر خواهند داد. این شعار مرکزی این کتاب است. کتابی به قلم یاسر جرار پیرامون درس‌ها و نکته‌های مدیریتی شیخ محمد حاکم دوبی،

 • دانشنامه تبرستان و مازندران

  مدیریت سایت3 سال قبل

  نمی دانم به بهانه معرفی کتابی عالیقدر درد دل کنم و یا به بهانه درد و دل کردن با شما همشهریان خوبم کتابی بی نظیر را به شما عزیزان معرفی کنم .به هرحال از قدیم گفته اند:

 • ماورائ طبیعی شدن

  مدیریت سایت3 سال قبل

  بشر در طول سالیانی که روی کرۀ زمین زندگی کرده است، پیوسته درگیر مسائلی بوده که هیچ توجیه علمی برای آن نداشته و از درک آن عاجز بوده.

 • معرفی کتاب حاجی بابا اصفهانی

  مدیریت سایت4 سال قبل

  گذشته از جنبۀ سرگرم‌کننده و ادبی آثاری مانند سرگذشت حاجی بابای اصفهانی، شناسایی عقاید و شیوۀ زندگی و آداب اقوام و ملل از ویژگی‌های درخور توجه آن آثار است. جزئیات مربوط به سبک پوشش، آداب اجتماعی، سازمان‌های حکومتی، شیوه‌های حکمرانی، رفتار مأموران و موضوعات بسیارِ دیگر در یک برهۀ تاریخی در ایران، به این اثر رنگی داستانی-تاریخی می‌بخشد.

 • معرفی کتاب آرام سازی با تنفس

  مدیریت سایت4 سال قبل

  بعضی از افراد می‌گویند نمی‌توانند آرام بگیرند، یا بنشینند، یا خود را وادار به تمرین آرام‌سازی کنند. از آنجا که ساختار زیستی همۀ انسان‌ها یکسان است، معمولاً دلیلی مطلقاً جسمانی وجود ندارد که تعیین کند چرا آرام‌سازی باید برای برخی افراد جواب بدهد و برای برخی دیگر نه.

... بیشتر